Sziasztok!!đ ennyivel tartozom nektek, mivel nem követ minde..
Added 2022-11-19 03:13:15 +0000 UTCSziasztok!!đ ennyivel tartozom nektek, mivel nem követ mindenki instan Ăgy nem lĂĄtja mindenki a storykatđ mostanĂĄban elĂ©g sokat jarok orvosokhoz mert folyamat faj a hasam szĂșr Ă©s a többi âkellemesâ dolog.. mĂĄr mindent kizĂĄrtak az orvosok, de var meg rĂĄm egy gyomortukrozes jovoheten amit Ă©n nagyon nem vĂĄrok, de mivel minden mĂĄs rendben van ez az utolsĂł ahol ki derĂŒlhet mi a baj.. Koszonom a sok ĂŒzenetet igyekszem mindig reagĂĄlni de vannak jobb Ă©s rosszabb napjaim mostanĂĄban. Koszonom hogy tĂŒrelmesek vagytok Ă©s nagyon szeretlek titeketâ€ïž PrĂłbĂĄlok gyorsan jobban lenni hogy Ășjra sok sok videĂłt gyĂĄrtsak nektekâ€ïžâ€ïž