I owe you a poll for the last month. I’ll try and offer various options for the goal is down again.
For now I have two options. Reminding, this is going to be a fullcolor pic, a PSD, a GIF with process and a high res for patrons only.
Voting is available via link to all patrons: https://www.patreon.com/posts/21694192
За прошлый месяц я вам задолжал голосовалку. Пока я буду пробовать предлагать вам разные варианты голосований, к тому же гол слетел. Сегодня я предложу вам два варианта на выбор.
Напомню, это будет фуллколор, псд, гифка с процессом, хайрез будут доступны только патронам.
Голосование доступно по ссылке всем патронам: https://www.patreon.com/posts/21694192
Ava Rauch
2020-08-31 01:24:41 +0000 UTC