Ставте свої питання та задавайте теми для обговорення в наступному стрімі-зборі на ЗСУ
Comments
Міша краш?
2022-10-07 18:10:52 +0000 UTC
Тема донатів: цікаво, який відсоток від свого місячного заробіту прийнято нормально витрачати на донати? Наприклад, я заробляю 100 грн і 30грн я витрачаю на прожиття. Яку частину відкладати собі, а яку частину відкладати на донати?🤔